Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla INEA S.A.

  12 kwietnia 2019

  12 kwietnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla INEA S.A. z siedzibą w Poznaniu do nieruchomości i budynku położonego w miejscowości Kotlin.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla INEA S.A.

  12 kwietnia 2019

  12 kwietnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków na jakich Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o zapewni firmie INEA S.A. z siedzibą w Poznaniu dostęp do nieruchomości położonej w miejscowości Jarocin.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla INEA S.A.

  12 kwietnia 2019

  12 kwietnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla INEA S.A. z siedzibą w Poznaniu do nieruchomości i budynku położonego w miejscowości Jarocin.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o.o.

  12 kwietnia 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w zakresie zmiany „Umowy o udostępnienie nieruchomości w celu dostarczania użytkownikom sieci telekomunikacyjnej oraz świadczenia usług telekomunikacyjnych”.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Interdom Paweł Jesiołowski

  09 kwietnia 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.3.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Interdom Paweł Jesiołowski do nieruchomości i budynku położonego w Sochaczewie przy ul. Senatorskiej 10, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Idealan sp. z o.o.

  08 kwietnia 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.87.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Idealan sp. z o.o. do nieruchomości i budynków położonych w Białymstoku.