Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje i wyniki konsultacji 2017

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dostępu dla Marsnet

  29 grudnia 2017

  Prezes UKE rozpoczyna konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu Marsnet Mariusza Hajdysa do nieruchomości i budynku przy ul. os. Dywizjonu 303 4C w Krakowie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MetroLine

  28 grudnia 2017

  Prezes UKE rozpoczyna konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków, na jakich Spółdzielnia Mieszkaniowa „Starówka” w Warszawie zapewni MetroLine sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dostęp do nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Siennej 85, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości.

 • Konsultacje projektu decyzji dla MATCOM

  28 grudnia 2017

  Prezes UKE rozpoczyna konsultacje projektu decyzji w sprawie dostępu dla Marcina Ziółka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą MATCOM Marcin Sebastian Ziółek do nieruchomości gruntowych położonych w miejscowości Kamionek koło Szczytna przy ul. Kamionek 10 i 11, w tym do budynków posadowionych na tych nieruchomościach.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla gminy miasto Dąbrowa Górnicza

  27 grudnia 2017

  Prezes UKE przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji zmieniającej w części decyzję Prezesa UKE z dnia 24 kwietnia 2015 r., w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez Gminę Miasto Dąbrowa Górnicza

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla gminy Lwówek

  27 grudnia 2017

  W dniach 16 listopada – 15 grudnia 2017 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji administracyjnej wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Lwówek usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat, za pomocą sieci bezprzewodowej.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Opto-Tech Grzegorz Wróblewski

  22 grudnia 2017

  22 grudnia 2017 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu nieruchomości oraz posadowionych na nich budynków położonych w Pyrzycach będących w zarządzie Pyrzyckiej Spółdzielni Mieszkaniowej dla Grzegorza Wróblewskiego.