Konsultacje i wyniki konsultacji 2020

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Idealan sp. z o.o.

  15 stycznia 2020

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.80.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Idealan sp. z o.o. do nieruchomości i budynków znajdujących się w zasobach Spółdzielni Elemencik w Białymstoku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla BOR-WAN Michał Paszkowski

  15 stycznia 2020

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.139.2019 dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla BOR-WAN Michał Paszkowski do nieruchomości, w tym do posadowionego na niej budynku przy ul. Parkowej 7 w Woli Osowińskiej, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  14 stycznia 2020

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości położonej w Lublinie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla ePM-24-online-Mariusz Podlewski

  14 stycznia 2020

  14 stycznia 2020 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla ePM-24-online-Mariusz Podlewski do nieruchomości i budynków położonych w Raciborzu

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla NETFALA Mariusz Chmielewski

  10 stycznia 2020

  10 stycznia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Mariusza Chmielewskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą NETFALA Mariusz Chmielewski do nieruchomości w Ożarowie Mazowieckim.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Hor.Net Polska sp. z o.o.

  10 stycznia 2020

  10 stycznia 2020 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Hor.Net Polska sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Krakowie.