Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla SPIDERNET Szczygłowski Michał

  20 marca 2019

  20 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla SPIDERNET Szczygłowski Michał do nieruchomości i budynku położonego w Częstochowie przy ul. Marii Kuncewiczowej 2, stanowiących własność członków Wspólnoty Mieszkaniowej Kuncewiczowej 2, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  20 marca 2019

  20 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości i budynku w Przemyślu.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  19 marca 2019

  19 marca 2019 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji utrzymującej w mocy decyzję zmieniającą Ofertę SOR dla Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (Orange) w zakresie obniżenia opłaty abonamentowej za Usługę WLR POTS[1] (z ang. Wholesale Line Rental, Hurtowy dostęp do sieci OPL).

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  19 marca 2019

  19 marca 2019 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji utrzymującej w mocy decyzję zmieniającą Ofertę SOR dla Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (Orange) w zakresie usunięcia opłaty za usługę przeniesienia numeru.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla BLK-NET Fiłka Artur

  19 marca 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.145.2017, w sprawie ustalenia warunków dostępu dla BLK-NET Fiłka Artur do nieruchomości i budynku położonego w Suchaniu przy ul. Kardynała Augusta Hlonda 1A, 1B i 1C, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  19 marca 2019

  19 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości i budynku w Przemyślu przy ul. Zygmunta Zielińskiego 8, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.