Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MGK Rafał Chmielewski

  28 maja 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.160.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MGK Rafał Chmielewski do nieruchomości i budynku położonego w gminie Góra Kalwaria w miejscowości Moczydłów przy ul. Długiej 1, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektów decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  27 maja 2019

  27 maja br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektów decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości i budynków położonych w Krakowie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla SPIDERNET Szczygłowski Michał

  24 maja 2019

  24 maja br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla SPIDERNET Szczygłowski Michał do nieruchomości i budynków położonych w Częstochowie, zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Częstochowie sp. z o. o. w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  24 maja 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.45.2018 dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości składającej się z działki ewidencyjnej o numerze 11/8, obręb Rakowiec we Wrocławiu, w celu zapewnienia telekomunikacji.

 • Konsultacje projektów decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  24 maja 2019

  24 maja br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektów decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości i budynków położonych w Kielcach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Inea S.A.

  23 maja 2019

  23 maja br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu Inea S.A. do nieruchomości w Skoroszewie 35C, w tym do posadowionego na nieruchomości budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.