Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla NASZASIEC.NET KRAKÓW DAMIAN MURZYNOWSKI

  06 sierpnia 2019

  6 sierpnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla NASZASIEC.NET KRAKÓW DAMIAN MURZYNOWSKI do nieruchomości położonych przy ul. Piasta Kołodzieja, obejmujących działki ewidencyjne o nr 109/8 i 362/6, obręb 1, w Krakowie, w tym do obecnie będących w budowie budynków.

 • Konsultacje projektu planu zagospodarowania częstotliwości dla zakresu 470 – 790 MHz.

  06 sierpnia 2019

  Prezes UKE realizując zapisy Krajowego Planu Działań opublikowanego 31 lipca 2019 r. przedstawia do konsultacji publicznych projekt planu zagospodarowania częstotliwości dla zakresu 470 – 790 MHz.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla BOR-WAN Michał Paszkowski

  06 sierpnia 2019

  6 sierpnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Michała Paszkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą BOR-WAN Michał Paszkowski do nieruchomości i budynku przy ul. Wojska Polskiego 25 w Borkach, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o. o.

  05 sierpnia 2019

  5 sierpnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. do nieruchomości w Białymstoku przy ul. Czarnej, w tym do wybudowanego na niej bądź obecnie będącego w budowie budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MetroLine sp. z o.o.

  02 sierpnia 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.47.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MetroLine sp. z o.o., do nieruchomości i budynku w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Spidernet Szczygłowski Michał

  01 sierpnia 2019

  1 sierpnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Spidernet Szczygłowski Michał do nieruchomości i budynków w Częstochowie, zarządzanych przez Śródmiejską Spółdzielnie Mieszkaniową w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.