Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla SPIDERNET Szczygłowski Michał

  10 lipca 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.14.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla SPIDERNET Szczygłowski Michał do nieruchomości i budynków w Częstochowie, będących w zarządzie Spółdzielni Mieszkaniowej „Parkitka”, w celu zapewnienia telekomunikacji.

 • Decyzja Komisji Europejskiej - konsolidacje projektów decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  04 lipca 2019

  Prezes UKE w dniach 29 maja 2019 r. – 29 czerwca 2019 r. przeprowadził postępowanie konsolidacyjne projektów decyzji utrzymującej w mocy decyzję zmieniającą Ofertę SOR dla Orange Polska S.A.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Inea S.A.

  04 lipca 2019

  4 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu Inea S.A. do nieruchomości położonej w miejscowości Mnichowice 55, w tym do posadowionego na nieruchomości budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  04 lipca 2019

  Informacja na temat wyników postępowań konsultacyjnych dotyczących projektów decyzji w sprawach ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości i budynków położonych w Kielcach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  03 lipca 2019

  3 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości i budynków zarządzanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Stargardzie

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Idealan sp. z o.o.

  02 lipca 2019

  2 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Idealan sp. z o.o. do nieruchomości i budynków znajdujących się w zasobach Spółdzielni Elemencik w Białymstoku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.