Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Inea S.A.

  23 maja 2019

  23 maja br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu Inea S.A. do nieruchomości w Skoroszewie 35D, w tym do posadowionego na nieruchomości budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla INEA S.A.

  20 maja 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.11.2019, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla INEA S.A. do nieruchomości i budynków w Jarocinie, zarządzanych przez Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o., w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla INEA S.A.

  20 maja 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.10.2019, dotyczącej ustalenia warunków na jakich Wspólnota Mieszkaniowa ul. Waliszewska 1 63-220 Kotlin udostępni INEA S.A. nieruchomość i budynek w Kotlinie przy ul. Waliszewskiej 1, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla INEA S.A.

  20 maja 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.9.2019, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla INEA S.A. do nieruchomości i budynku w Jarocinie, zarządzanego przez Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o., w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Greenlan Fiber sp. z o. o. sp. k.

  14 maja 2019

  14 maja br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Greenlan Fiber sp. z o. o. sp. k. do nieruchomości i budynku położonego w Bielanach Wrocławskich przy ul. Magnoliowej 14 stanowiącego współwłasność członków Wspólnoty Mieszkaniowej „Magnoliowa”, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Spidernet Szczygłowski Michał

  14 maja 2019

  14 maja br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Spidernet Szczygłowski Michał do nieruchomości i budynków położonych w Częstochowie będących w zarządzie Spółdzielni Mieszkaniowej „Parkitka” w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.