Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Spidernet Szczygłowski Michał

  24 września 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.19.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Spidernet Szczygłowski Michał do nieruchomości i budynków w Częstochowie, zarządzanych przez Śródmiejską Spółdzielnie Mieszkaniową, w celu zapewnienia telekomunikacji.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Netia S.A.

  24 września 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.109.2019, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Netia S.A. do nieruchomości i budynku we Wrocławiu przy ul. Motykówny 3-5, celu zapewnienia telekomunikacji.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MPC Paweł Oleksiewicz

  24 września 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.77.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MPC Paweł Oleksiewicz do nieruchomości w Kutnie przy ul. Kasztanowej w obrębie działki ewidencyjnej o numerze 31/3, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o.o.

  20 września 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.177.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o. o., do nieruchomości w Michałowie przy ul. Świętojańskiej 7.

 • Uzgodnienie projektu decyzji Starosty Jędrzejewskiego w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości

  19 września 2019

  Prezes UKE zawiadamia o uzgodnieniu projektu decyzji administracyjnej przedłożonej przez Starostę Jędrzejewskiego,ograniczającej sposób korzystania z części nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym, oznaczonej numerem działki 380, położonej w obrębie Lubcza, gmina Wodzisław, poprzez udzielenie NEXERA Sp. z o.o.

 • Konsolidacja projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  18 września 2019

  17 września 2019 r. Prezes UKE przesłał do Komisji Europejskiej, Organu Europejskich Regulatorów Łączności Elektronicznej oraz innych organów regulacyjnych państw członkowskich projekt decyzji w sprawie zatwierdzenia zmiany Oferty SOR dla Orange Polska S.A