Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Euronet Norbert Saniewski sp. j.

  13 listopada 2019

  13 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Euronet Norbert Saniewski sp. j. do nieruchomości położonych w Białymstoku przy ul. Kopernika/ Kaczorowskiego, w tym do wznoszonego na nieruchomościach budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla INEA S.A.

  13 listopada 2019

  13 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla INEA S.A. do nieruchomości i budynku położonego w Łagiewnikach pod numerem 40, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla przedsiębiorcy Magazyn Fabryczny Netcom Adam Krawcewicz

  13 listopada 2019

  13 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla przedsiębiorcy Magazyn Fabryczny Netcom Adam Krawcewicz do nieruchomości i budynków położonych w miejscowości Siedlemin oraz w miejscowości Jarocin w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dotyczącej kabli telekomunikacyjnych Orange Polska w budynkach wielorodzinnych

  07 listopada 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WIT.6082.6.2019, określającej warunki zapewnienia dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej w zakresie kabli telekomunikacyjnych Orange Polska S.A.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Centrum Usług Komputerowych Grot sp. z o.o.

  30 października 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.61.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Centrum Usług Komputerowych Grot sp. z o.o. do nieruchomości i budynku w Sosnowcu przy ul. Wspólnej 3 celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla LoVo S.A.

  29 października 2019

  29 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla LoVo S.A. do nieruchomości i budynku położonego w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 18A, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.