Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla T-Mobile Polska S.A.

  24 lipca 2019

  24 lipca 2019 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla T-Mobile Polska S.A. do nieruchomości położonej w Warszawie

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla SPIDERNET Szczygłowski Michał

  24 lipca 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.13.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla SPIDERNET Szczygłowski Michał do nieruchomości i budynków w Częstochowie, będących w zarządzie Spółdzielni Mieszkaniowej „Segment”, w celu zapewnienia telekomunikacji.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Netia S.A.

  24 lipca 2019

  24 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Netia S.A. do nieruchomości i budynku we Wrocławiu przy ul. Motykówny 3-5, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla PHU INTER-SAT Opałka Jacek

  23 lipca 2019

  23 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla PHU INTER-SAT Opałka Jacek do 11 nieruchomości i budynków w Myszkowie zarządzanych przez PU JAMAS Jacek Maślanka, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Hor.Net Polska sp. z o.o.

  22 lipca 2019

  22 lipca 2019 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Hor.Net Polska sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 53E, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Hor.Net Polska sp. z o.o.

  22 lipca 2019

  22 lipca 2019 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Hor.Net Polska sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 53D, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.