Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Spidernet Szczygłowski Michał

  08 maja 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.46.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Spidernet Szczygłowski Michał do budynków znajdujących się w zasobach Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Hutnik” w Częstochowie, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  07 maja 2019

  Informacja na temat konsultacji projektu decyzji utrzymującej w mocy decyzję zmieniającą Ofertę SOR dla Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (Orange) w zakresie usunięcia opłaty za usługę przeniesienia numeru.

 • Decyzja Komisji Europejskiej w sprawie regulacji rynków FTR (wszczęcie II etapu postępowania konsolidacyjnego)

  07 maja 2019

  Decyzja Komisji Europejskiej w sprawie regulacji rynków zakańczania połączeń w poszczególnych publicznych sieciach telefonicznych w stałej lokalizacji w Polsce

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp z o.o.

  06 maja 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.269.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o.do nieruchomości, w tym do posadowionego na niej budynku, przy ul. Aleksandra Dworskiego 27 w Przemyślu, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp z o.o.

  06 maja 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.267.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości, w tym do posadowionego na niej budynku, przy ul. Lwowskiej 32A w Przemyślu, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Interdom Paweł Jesiołowski

  06 maja 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.2.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Interdom Paweł Jesiołowski do nieruchomości i budynku położonego w Sochaczewie przy ul. Sochaczewskiego 2 i 4, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku. W dniach 28 marca 2019 r