Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Konsultacje projektu decyzji dotyczącej kabli telekomunikacyjnych UPC Polska sp. z o.o. w budynkach wielorodzinnych

  21 października 2019

  21 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji dotyczącej ponownego rozpoznania sprawy zakończonej decyzją z dnia 13 maja br. określającą warunki zapewnienia dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej w zakresie kabli telekomunikacyjnych UPC Polska sp. z o.o.

 • Konsultacje projektu decyzji dotyczącej kabli telekomunikacyjnych Netia S.A. w budynkach wielorodzinnych

  21 października 2019

  21 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji dotyczącej ponownego rozpoznania sprawy zakończonej decyzją z dnia 13 maja br. określającą warunki zapewnienia dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej w zakresie kabli telekomunikacyjnych Netia S.A.

 • Decyzja Komisji Europejskiej - konsolidacja projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  21 października 2019

  Prezes UKE w dniach 17 września 2019 r. – 17 października 2019 r. przeprowadził postępowanie konsolidacyjne projektu decyzji w sprawie zatwierdzenia zmiany Oferty SOR dla Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie polegającej na modyfikacji zapisów w Części I Ogólnej Rozdział 1 pkt 1.9 ppkt 1.9.3 Kary umowne oraz ppkt 1.9.4 Bonifikaty.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla LoVo S.A.

  18 października 2019

  18 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla LoVo S.A. do nieruchomości w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 47A , w tym do posadowionego na nieruchomości budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku. Konsultacje potrwają 30 dni.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Netia S.A.

  15 października 2019

  15 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Netia S.A. do nieruchomości w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Wilanowskiej 20, w tym do posadowionego na nieruchomości budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla UPC Polska sp. z o.o.

  15 października 2019

  15 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla UPC Polska sp. z o.o. do nieruchomości i budynków położonych w Warszawie przy ul. Faworytki 2 i Bergamotki 3, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.