Praca w UKE ma realny wpływ na funkcjonowanie Państwa z korzyścią dla gospodarki i każdego obywatela. Codziennie uczestniczymy w projektowaniu cyfrowej rzeczywistości Polaków. Dołączcie do naszego zespołu!

W UKE inwestujemy w kształcenie kadry na wszystkich poziomach organizacji. Stosujemy pracę projektową, powiązaną z elastycznym systemem godzin pracy oraz premiowaniem konkretnych efektów. Praca w UKE to także możliwość realizowania zadań w międzynarodowym środowisku i bliskiej współpracy z sektorem przedsiębiorstw.

Zobaczcie nasze najnowsze oferty pracy.

Ogłoszenia o wolnych stanowiskach pracy

 • Starszy inspektor w Biurze Administarcji

  05 grudnia 2019

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie ustawowych zadań związanych z organizacją służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochroną przeciwpożarową w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej.

 • Starszy specjalista w Departamencie Częstotliwości

  04 grudnia 2019

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku bedzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań z zakresu pozwoleń radiowych i koordynacji częstotliwości w służbie radiodyfuzyjnej.

 • Starszy specjalista w Departamencie Regulacji

  28 listopada 2019

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wprowadzanie do obrotu prawnego, odpowiadających potrzebom rynku, ofert ramowych w zakresie dostępu telekomunikacyjnego przedkładanych przez operatora zobowiązanego do przedstawienia projektu oferty ramowej w zakresie dostępu telekomunikacyjnego.

 • Starszy specjalista w Delegaturze w Rzeszowie

  28 listopada 2019

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie postępowań kontrolnych, pokontrolnych i administracyjnych dotyczących przestrzegania przepisów, decyzji oraz postanowień z zakresu nadzoru rynku wyrobów