Praca w UKE ma realny wpływ na funkcjonowanie Państwa z korzyścią dla gospodarki i każdego obywatela. Codziennie uczestniczymy w projektowaniu cyfrowej rzeczywistości Polaków. Dołączcie do naszego zespołu!

W UKE inwestujemy w kształcenie kadry na wszystkich poziomach organizacji. Stosujemy pracę projektową, powiązaną z elastycznym systemem godzin pracy oraz premiowaniem konkretnych efektów. Praca w UKE to także możliwość realizowania zadań w międzynarodowym środowisku i bliskiej współpracy z sektorem przedsiębiorstw.

Zobaczcie nasze najnowsze oferty pracy.

Ogłoszenia o wolnych stanowiskach pracy

 • Starszy specjalista w Departamencie Kontroli

  20 marca 2019

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie postępowań administracyjnych dotyczących stwierdzonych naruszeń przepisów prawa w zakresie telekomunikacji.

 • Starszy specjalista w Departamencie Spraw Zagranicznych

  13 marca 2019

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie współpracy z grupami roboczymi BEREC, Grupą Kontaktową BEREC, instytucjami UE w zakresie regulacji rynku telekomunikacyjnego oraz będzie brała udział w posiedzeniach tych grup

 • Starszy specjalista w Departamencie Regulacji

  06 marca 2019

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za analizę zasad dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej finansowanej ze środków publicznych oraz weryfikację lub ustalanie warunków współpracy przedsiębiorców telekomunikacyjnych w zakresie dostępu do tej infrastruktury.