Praca w UKE ma realny wpływ na funkcjonowanie Państwa z korzyścią dla gospodarki i każdego obywatela. Codziennie uczestniczymy w projektowaniu cyfrowej rzeczywistości Polaków. Dołączcie do naszego zespołu!

W UKE inwestujemy w kształcenie kadry na wszystkich poziomach organizacji. Stosujemy pracę projektową, powiązaną z elastycznym systemem godzin pracy oraz premiowaniem konkretnych efektów. Praca w UKE to także możliwość realizowania zadań w międzynarodowym środowisku i bliskiej współpracy z sektorem przedsiębiorstw.

Zobaczcie nasze najnowsze oferty pracy.

Ogłoszenia o wolnych stanowiskach pracy

 • Główny specjalista w Departamencie Rynku Pocztowego

  10 grudnia 2019

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie postępowań administracyjnych, w tym przygotowywanie projektów decyzji i postanowień, w szczególności w zakresie kosztów oraz nakładania kar pieniężnych, a także realizacja zadań w zakresie rachunkowości regulacyjnej i cen usług pocztowych.

 • Starszy inspektor w Biurze Administarcji

  05 grudnia 2019

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie ustawowych zadań związanych z organizacją służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochroną przeciwpożarową w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej.

 • Starszy specjalista w Departamencie Częstotliwości

  04 grudnia 2019

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku bedzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań z zakresu pozwoleń radiowych i koordynacji częstotliwości w służbie radiodyfuzyjnej.