Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla UPC Polska sp. z o.o.

  29 listopada 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.66.2019, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla UPC Polska sp. z o.o. do nieruchomości i budynków położonych w Warszawie przy ul. Faworytki 2 i Bergamotki 3, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o.o.

  29 listopada 2019

  29 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. do nieruchomości w Białymstoku przy ul. Klepackiej, w tym do wybudowanego na niej bądź obecnie będącego w budowie budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla BOR-WAN Michał Paszkowski

  29 listopada 2019

  29 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla BOR-WAN Michał Paszkowski do nieruchomości, w tym do posadowionego na niej budynku przy ul. Parkowej 7 w Woli Osowińskiej, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla KOBA sp. z. o.o.

  27 listopada 2019

  W dniu 27 listopada 2019 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Koba sp. z o.o. do nieruchomości w Białymstoku, w tym do wznoszonego na niej budynku przy ul. Rzemieślniczej 40, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.

 • Konsultacje społeczne w zakresie progu przychodów, powyżej którego powstaje obowiązek udziału operatora pocztowego w dopłacie

  26 listopada 2019

  Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej rozpoczyna 26 listopada 2019 r. konsultacje społeczne oceny adekwatności progu przychodów operatora pocztowego z usług powszechnych lub usług wchodzących w zakres usług powszechnych, powyżej którego powstaje obowiązek udziału w dopłacie.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Netia S.A.

  25 listopada 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Netia S.A. do nieruchomości położonej w Konstancinie-Jeziornie.