Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  21 listopada 2019

  21 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości i budynku położonego w Lublinie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  21 listopada 2019

  21 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości położonej w Krakowie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla UPC Polska sp. z o. o.

  21 listopada 2019

  21 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla UPC Polska sp. z o.o. do nieruchomości i budynku we Wrocławiu.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla DATA-COM Piotr Data

  18 listopada 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.21.2019, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla DATA-COM Piotr Data do nieruchomości do budynków przy ul. Rejtana 1H i Rejtana 1I w Rzeszowie, w celu zapewnienia telekomunikacji.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla „East & West” Import Export Paweł Karnowski

  18 listopada 2019

  Wyniki postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.75.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla „East & West” Import Export Paweł Karnowski do nieruchomości i budynków w Poznaniu, zarządzanych przez Spółdzielnie Mieszkaniową Lokatorsko – Własnościową „Jeżyce”, w celu zapewnienia telekomunikacji.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o.o.

  15 listopada 2019

  15 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. do nieruchomości, w tym do posadowionych na nich budynków, w Białymstoku, znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Elemencik” w Białymstoku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.