Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla INEA S.A.

  15 listopada 2019

  15 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla INEA S.A. do nieruchomości w Łagiewnikach, w tym do posadowionych na niej budynków oznaczonych numerami 38A i 38B, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla INEA S.A.

  15 listopada 2019

  15 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla INEA S.A. do nieruchomości i budynku położonego w Łagiewnikach pod numerem 42, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Shentel sp. z o.o.

  15 listopada 2019

  15 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Shentel sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Szczecinie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o. o.

  14 listopada 2019

  14 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. do nieruchomości i budynku w Białymstoku przy Al. Jana Pawła II 59H, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku. Konsultacje potrwają 30 dni.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Montażowego Urządzeń Elektrycznych TELPOL Jerzy Krempa

  13 listopada 2019

  13 listopada 2019 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Montażowego Urządzeń Elektrycznych TELPOL Jerzy Krempa do nieruchomości w Dąbrowie Górniczej

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Euronet Norbert Saniewski sp. j.

  13 listopada 2019

  13 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Euronet Norbert Saniewski sp. j. do nieruchomości położonych w Białymstoku przy ul. Kopernika/ Kaczorowskiego, w tym do wznoszonego na nieruchomościach budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.