Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Konsolidacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  31 maja 2019

  Prezes UKE, w ramach postępowania konsolidacyjnego przesłał 29 maja b.r. do Komisji Europejskiej, BEREC oraz innych regulatorów państw członkowskich projekt decyzji utrzymującej w mocy decyzję zmieniającą Ofertę SOR dla Orange Polska S.A.

 • Konsolidacja projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  31 maja 2019

  Prezes UKE, w ramach postępowania konsolidacyjnego przesłał 29 maja 2019 r. do Komisji Europejskiej, BEREC oraz innych regulatorów państw członkowskich projekt decyzji utrzymującej w mocy decyzję zmieniającą Ofertę SOR dla Orange Polska S.A.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla NaszaSiec.NET Kraków Damian Murzynowski

  29 maja 2019

  29 maja br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla NaszaSiec.NET Kraków Damian Murzynowski do nieruchomości położonej w Krakowie przy ul. Marii Dąbrowskiej 15, 15A, 15B, 15C, 15D, w tym do posadowionych na niej budynków, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  28 maja 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.270.2016 dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości i budynków w Kielcach zarządzanych przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej sp. z o.o., w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MGK Rafał Chmielewski

  28 maja 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.160.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MGK Rafał Chmielewski do nieruchomości i budynku położonego w gminie Góra Kalwaria w miejscowości Moczydłów przy ul. Długiej 1, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektów decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  27 maja 2019

  27 maja br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektów decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości i budynków położonych w Krakowie.