Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Shentel Network sp. z o.o.

  05 kwietnia 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dotyczącej ustalenia warunków dostępu Shentel Network sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Szczecinie.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla JPK Jarosław Paweł Krzymin

  05 kwietnia 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla JPK Jarosław Paweł Krzymin do nieruchomości i budynków Wspólnoty Mieszkaniowej w Straszynie.

 • Notyfikacja projektu decyzji zmieniającej i zatwierdzającej ofertę ramową dla Emitel S.A.

  03 kwietnia 2019

  2 kwietnia 2019 r. Prezes UKE, przesłał do KE i BEREC oraz krajowych organów regulacyjnych państw członkowskich projekt decyzji dotyczącej zmiany i zatwierdzenia projektu oferty ramowej o dostępie telekomunikacyjnym w celu świadczenia transmisji radiofonicznych i telewizyjnych.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla KOBA sp. z o.o.

  02 kwietnia 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.84.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego 12, zarządzanej przez Apartamenty Rogowski sp. k. w Białymstoku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  02 kwietnia 2019

  2 kwietnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości położonej we Wrocławiu, składającej się z działki ewidencyjnej o numerze 11/8, obręb Rakowiec, w tym do wznoszonego na nieruchomości budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla  Matcom Marcin Sebastian Ziółek

  01 kwietnia 2019

  1 kwietnia  br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek do nieruchomości i budynku Wspólnoty Mieszkaniowej w Biskupcu.