Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Netia S.A.

  15 października 2019

  15 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Netia S.A. do nieruchomości w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Wilanowskiej 20, w tym do posadowionego na nieruchomości budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla UPC Polska sp. z o.o.

  15 października 2019

  15 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla UPC Polska sp. z o.o. do nieruchomości i budynków położonych w Warszawie przy ul. Faworytki 2 i Bergamotki 3, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsolidacji projektów rozstrzygnięć dla rynku FTR

  10 października 2019

  Wyniki postępowania konsolidacyjnego projektów rozstrzygnięć dla rynku świadczenia usługi zakańczania połączeń w publicznych sieciach telefonicznych w stałej lokalizacji

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla DATA-COM Piotr Data

  09 października 2019

  9 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla DATA-COM Piotr Data do budynków i nieruchmości w Rzeszowie w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla NASZASIEC.NET KRAKÓW DAMIAN MURZYNOWSKI

  08 października 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.162.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla NASZASIEC.NET KRAKÓW DAMIAN MURZYNOWSKI do nieruchomości obejmującej, stanowiącej własność Projekt 2 WAWEL SERVICE sp. z o.o. sp. k.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Euronet Norbert Saniewski sp.j.

  07 października 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.55.2019 dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Euronet Norbert Saniewski sp.j. do nieruchomości w Białymstoku, w tym do wznoszonego na nieruchomości budynku przy ul. Fabrycznej 35, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.