Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  18 czerwca 2018

  18 czerwca 2018 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Przemyślu, w tym do posadowionego na niej budynku przy ul. Sanockiej 9, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla gminy Rzekuń

  15 czerwca 2018

  W dniach 20 kwietnia- 19 maja 2018 r. Prezes UKE przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji administracyjnej, w sprawie uzyskania zgody na świadczenie przez gminę Rzekuń usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz

  14 czerwca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz do nieruchomości położonej w Kleczewie przy ul. 11 Listopada 25 i do posadowionego na tej nieruchomości budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla ISTS sp. z o.o.

  14 czerwca 2018

  14 czerwca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla ISTS sp. z o.o. do nieruchomości położonej przy ul. Zachodniej 9 w Krakowie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Mytelecom sp. z o.o.

  14 czerwca 2018

  14 czerwca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Mytelecom sp. z o.o. do nieruchomości położonej przy ul. Krasińskiego 16 w Przemyślu.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Przybysz Tomasz Netsystem

  13 czerwca 2018

  13 czerwca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu Tomasz Przybysz prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przybysz Tomasz Netsystem do nieruchomości położonych w Krośnie.