Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Konsultacje projektu decyzji dla SPIDERNET Szczygłowski Michał

  30 maja 2018

  30 maja 2018 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Michała Szczygłowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Spidernet Szczygłowski Michał do nieruchomości gruntowych położonych w Częstochowie.

 • Konsultacje projektu decyzji dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz

  30 maja 2018

  30 maja br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz w Kole

 • Konsultacje dla rynków FTR

  30 maja 2018

  Informacja o konsultacjach projektów decyzji dotyczących hurtowych rynków świadczenia usługi zakańczania połączeń w publicznych sieciach telefonicznych w stałej lokalizacji.

 • Wyniki konsultacji dla SPIDERNET Szczygłowski Michał

  30 maja 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu Michała Szczygłowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą SPIDERNET Szczygłowski Michał do nieruchomości położonych w Częstochowie.

 • Konsultacje projektu decyzji dla MyTelecom sp. z o.o. z siedzibą w Przemyślu

  30 maja 2018

  30 maja br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Przemyślu, w tym do posadowionego na niej budynku przy ul. Bohaterów Getta 17A, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla SPIDERNET Szczygłowski Michał

  30 maja 2018

  W dniach 18 kwietnia 2018 r. – 18 maja 2018 r. Prezes UKE przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla SPIDERNET Szczygłowski Michał do nieruchomości położonej w Częstochowie przy Al. Pokoju 10 i do posadowionego na niej budynku.