Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla Telion sp. z o.o.

  30 marca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu dla Telion sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Węglew-Kolonia do nieruchomości położonej w Samborzu 31, w tym do posadowionego na tej nieruchomości budynku.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla Spidernet Michał Szczygłowski

  30 marca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków, na jakich Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Metalurg” z siedzibą w Częstochowie zapewni Michałowi Szczygłowskiemu prowadzącemu działalność gospodarczą pod firmą Spidernet Szczygłowski Michał dostęp do nieruchomości.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o. o.

  30 marca 2018

  30 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. z siedzibą w Przemyślu do nieruchomości położonej przy ul. Łukasińskiego 18 w Przemyślu, w tym do posadowionego na niej budynku. 

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Stowarzyszenia Telewizji Kablowej „TV SAT 364” z siedzibą w Łodzi

  28 marca 2018

  28 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Stowarzyszenia Telewizji Kablowej „TV SAT 364” z siedzibą w Łodzi do nieruchomości położonych w Łodzi, znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „ZARZEW” z siedzibą w Łodzi, w celu zapewnienia telekomunikacji w tych budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o. o.

  28 marca 2018

  28 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o. o. z siedzibą w Przemyślu do nieruchomości położonej przy ul. Sierakowskiego 14 w Przemyślu, w tym do posadowionego na niej budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  28 marca 2018

  28 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o. o. z siedzibą w Przemyślu do nieruchomości położonej przy ul. Ofiar Katynia 8B w Przemyślu, w tym do posadowionego na niej budynku.