Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MetroLine sp. z o.o.

  31 sierpnia 2018

  31 sierpnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MetroLine sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Warszawie przy ul. Cichej 7, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  31 sierpnia 2018

  31 sierpnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Przemyślu przy ul. 3-go Maja 38B, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Korbank Media Cyfrowe sp. z o.o.

  30 sierpnia 2018

  30 sierpnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Korbank Media Cyfrowe sp. z o. o. do nieruchomości i budynku położonego we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego 1, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  30 sierpnia 2018

  30 sierpnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu Orange Polska do nieruchomości położonych w Sosnowcu i posadowionych na nich budynków zarządzanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Hutnik” w Sosnowcu, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o.o.

  30 sierpnia 2018

  30 sierpnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Białymstoku, w tym do posadowionego na niej budynku przy ul. Gen. Józefa Bema 91.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezes UKE dla Virtual Space Maciej Wasiuta

  30 sierpnia 2018

  30 sierpnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Virtual Space Maciej Wasiuta do nieruchomości położonej w Szczecinie przy ul. Księżnej Dąbrówki 32, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.