Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  29 czerwca 2018

  29 czerwca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości i budynków położonych w Koszalinie, zarządzanych przez Koszalińską Spółdzielnię Mieszkaniową „Przylesie”, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MATCOM Marcin Sebastian Ziółek

  26 czerwca 2018

  26 czerwca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MATCOM Marcin Sebastian Ziółek do nieruchomości i budynków położonych w Przasnyszu przy ul. Tęczowej 4, 6A, 6B, 6C, 6D.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  26 czerwca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości położonej przy ul. Brudzewskiego 8 w Przemyślu, w tym do posadowionego na niej budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  26 czerwca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości położonej przy ul. Sanockiej 5 w Przemyślu, w tym do posadowionego na niej budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla KOBA sp. z o.o.

  26 czerwca 2018

  26 czerwca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla KOBA sp. z o.o. do nieruchomości położonej przy ul. Krętej, obręb 9, działka 432/14 w Białymstoku.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  25 czerwca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. z siedzibą w Przemyślu do nieruchomości położonej przy ul. Glazera 1.