Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  20 czerwca 2018

  20 czerwca 2018 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Przemyślu przy ul. 3-go Maja 20, w tym do posadowionego na niej budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Bartłomieja Sztefko Gemini Internet

  20 czerwca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu dla Bartłomieja Sztefko prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Bartłomiej Sztefko Gemini Internet do nieruchomości położonej przy ul. Marchołta 53A w Krakowie.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji dla MyTelecom sp. z o.o.

  20 czerwca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości położonej przy ul. Jordana 1 w Przemyślu, w tym do posadowionego na tej nieruchomości budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz 

  20 czerwca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz do nieruchomości położonej w Kleczewie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla SPIDERNET Szczygłowski Michał

  20 czerwca 2018

  20 czerwca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla SPIDERNET Szczygłowski Michał do nieruchomości położonych w Częstochowie, znajdujących się w zasobach Częstochowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasza Praca”.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  20 czerwca 2018

  20 czerwca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji częściowej w sprawie ustalenia warunków dostępu Orange Polska S.A. do nieruchomości położonej w Krakowie, w tym do posadowionych na niej budynków, stanowiących własność Bakalion sp. z o.o., w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.