Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Centrum Usług Komputerowych Grot sp. z o.o.

  20 czerwca 2018

  20 czerwca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu Centrum Usług Komputerowych Grot sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Sosnowcu, w tym do posadowionego na niej budynku Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Piłsudskiego 10 w Sosnowcu, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  20 czerwca 2018

  20 czerwca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu Orange Polska S.A. do nieruchomości położonych w Łodzi, w tym do posadowionych na nich budynków, zarządzanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „ZARZEW”, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  19 czerwca 2018

  19 czerwca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A do nieruchomości położonej w Gdyni.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla UPC Polska sp. z o.o.

  19 czerwca 2018

  19 czerwca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu UPC Polska sp. z o.o. do nieruchomości położonych w Warszawie, w tym do wznoszonych na nich budynków stanowiących własność Robyg Mokotów Investments sp. z o.o., w celu zapewnienia telekomunikacji.

 • Konsultacje projektu decyzji dla MATCOM Marcin Sebastian Ziółek.

  19 czerwca 2018

  19 czerwca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MATCOM Marcin Sebastian Ziółek do nieruchomości oraz do posadowionych na niej budynków, położonej przy ul. Bohaterów Września 1939 r. nr 15C i 15D w Szczytnie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  18 czerwca 2018

  18 czerwca 2018 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Przemyślu, w tym do posadowionego na niej budynku przy ul. Sanockiej 3, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.