Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Virual Space Maciej Wasiuta

  31 grudnia 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.50.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Virtual Space Maciej Wasiuta do nieruchomości położonej w Szczecinie przy ul. Księżnej Dąbrówki 34, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  21 grudnia 2018

  21 grudnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Orange do nieruchomości położonej w Poznaniu, w tym do budynków położonych przy ul.: Zwierzynieckiej 30, 30a, 30b, 30c, 30d, 30e, 30f, 30g, 32, 32a, 32b, w celu zapewnieniu telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  20 grudnia 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Przemyślu.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla UPC Polska sp. z o.o.

  20 grudnia 2018

  20 grudnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla UPC Polska sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Bergamotki 1, w tym do posadowionego na nieruchomości budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek

  20 grudnia 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek do nieruchomości i budynków położonych w Mrągowie.

 • Konsultacje decyzji dla rynków FTR

  19 grudnia 2018

  Informacja o konsultacjach projektów decyzji dotyczących hurtowych rynków świadczenia usługi zakańczania połączeń w publicznych sieciach telefonicznych w stałej lokalizacji.