Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla BLK-NET Fiłka Artur

  19 marca 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.145.2017, w sprawie ustalenia warunków dostępu dla BLK-NET Fiłka Artur do nieruchomości i budynku położonego w Suchaniu przy ul. Kardynała Augusta Hlonda 1A, 1B i 1C, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  19 marca 2019

  19 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości i budynku w Przemyślu przy ul. Zygmunta Zielińskiego 8, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  19 marca 2019

  19 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. z siedzibą w Przemyślu do nieruchomości położonej w Przemyślu, w tym do posadowionego na niej budynku przy ul. Aleksandra Dworskiego 27.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  19 marca 2019

  19 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. z siedzibą w Przemyślu do nieruchomości położonej w Przemyślu, w tym do posadowionego na niej budynku przy ul. Lwowskiej 32A.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla UPC Polska sp. z o.o.

  19 marca 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.76.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu UPC Polska sp. z o.o. do nieruchomości i budynków przy ul. Herbu Janina 3, 3A, 3B w Warszawie, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Horyzont Technologie Internetowe sp. z o.o.

  18 marca 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.66.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu Horyzont Technologie Internetowe sp. z o.o. do nieruchomości położonych w Poznaniu i posadowionego na nich budynku Centrum Handlowego „Malta”.