Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Conect

  26 lutego 2019

  Wyniki postępowania konsultacyjnego projektu decyzji Prezesa UKE nr DHRT.WIT.6174.5.2017 w sprawie dostępu Marcina Barszcza prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą CONECT Marcin Barszcz do infrastruktury technicznej Łukasza Piwowarczyka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Skrętka” Łukasz Piwowarczyk.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  25 lutego 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.259.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Przemyślu przy ul. Kraszewskiego 12, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Westkomp sp. z o.o.

  25 lutego 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.68.2018, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Westkomp sp. z o.o., do nieruchomości budynków w Człuchowie zarządzanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową Lokatorsko-Własnościową POMORZANKA w Człuchowie.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla DATA-COM Piotr Data

  25 lutego 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie zmiany umowy o dostęp do budynku pomiędzy DATA-COM Piotr Data a Spółdzielnią Mieszkaniową „Nowe Miasto” w Rzeszowie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Interdom – Paweł Jesiołowski

  25 lutego 2019

  25 lutego br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Interdom – Paweł Jesiołowski. do nieruchomości i budynku położonego w Sochaczewie przy ul. Senatorskiej 10 w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki postępowania konsultacyjnego projektów decyzji dla rynków FTR

  25 lutego 2019

  Wyniki postępowania konsultacyjnego projektów decyzji częściowych dla rynków FTR (hurtowe rynki świadczenia usługi zakańczania połączeń w poszczególnych publicznych sieciach telefonicznych w stałej lokalizacji).