Konsultacje i wyniki konsultacji 2019

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  16 stycznia 2019

  16 stycznia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości i budynków położonych w Krakowie, zarządzanych przez Zespół Zarządców Nieruchomości sp. z o.o., w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Emitel S.A.

  15 stycznia 2019

  Informacja na temat konsultacji projektu decyzji zatwierdzającej projekt oferty ramowej o dostępie telekomunikacyjnym w celu świadczenia usługi transmisji radiofonicznych oraz telewizyjnych. 

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  15 stycznia 2019

  W dniu 15 stycznia 2019 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Przemyślu przy ul. Bielskiego 44G, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Westkomp sp. z o.o.

  15 stycznia 2019

  15 stycznia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Westkomp sp. z o.o. do nieruchomości i budynków w Człuchowie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MetroLine sp. z o.o.

  15 stycznia 2019

  15 stycznia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MetroLine sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Warszawie.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla ePM – 24 – online – Mariusz Podlewski

  14 stycznia 2019

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.320.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla ePM – 24 – online – Mariusz Podlewski do nieruchomości i budynków położonych w Nowym Dworze Mazowieckim i Zakroczymiu, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.