Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  31 października 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o., do nieruchomości i budynku przy ul. Dworskiego 62 w Przemyślu.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  31 października 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o., do nieruchomości i budynku przy ul. Siemiradzkiego 6A w Przemyślu.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Centrum Usług Komputerowych Grot sp. z.o.o. 

  31 października 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Centrum Usług Komputerowych Grot sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Sosnowcu

 • Konsolidacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  31 października 2018

  26 października 2018 r. Prezes UKE, w ramach postępowania konsolidacyjnego przesłał do Komisji Europejskiej, Organu Europejskich Regulatorów Łączności Elektronicznej (BEREC) oraz innych regulatorów państw członkowskich projekt decyzji w sprawie odmowy zatwierdzenia zmiany Oferty SOR dla Orange Polska S.A.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla G.ART - dostęp do słupów ENEA

  31 października 2018

  Wyniki postępowania konsultacyjnego projektu decyzji Prezesa UKE nr DHRT.WIT.6174.4.2017 ustalającej warunki dostępu do słupów niskiego napięcia ENEA Operator sp. z o.o. znajdujących się przy ul. 29 stycznia w Sypniewie dla Artura Grabca prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą ARTUR GRABIEC G.ART TECHNOLOGY.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  30 października 2018

  30 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Przemyślu.