Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Telion sp. z o.o.

  12 lutego 2018

  12 lutego br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Telion sp. z o. o. z siedzibą w miejscowości Węglew-Kolonia do nieruchomości położonej w Samborzu, w tym do posadowionego na niej budynku. Konsultacje potrwają 30 dni.

 • Wyniki konsultacji decyzji dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek

  12 lutego 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek położonej w Przasnyszu do budynków posadowionych położonych przy ul. Zawodzie 4D, 4E, 4F, 4G stanowiących własność Gminy Miasta Przasnysz, w celu zapewnienia telekomunikacji.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla GCI sp. z o.o.

  12 lutego 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu GCI sp. z o.o. z siedzibą w Suchym Lesie do nieruchomości położonej w Suchym Lesie, w tym do posadowionego na niej budynku (dalej „Budynek”), Wspólnoty Mieszkaniowej Os. Jagodowe Suchy Las oznaczonego nr 4, w celu zapewnienia telekomunikacji.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla gminy miasto Niepołomice

  09 lutego 2018

  W dniach 4 stycznia-3 lutego 2018 r. Prezes UKE przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji administracyjnej, w sprawie uzyskania zgody na świadczenie  przez gminę miasto Niepołomice (Gmina) usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

 • Konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu SPIDERNET Szczygłowski Michał

  09 lutego 2018

  9 lutego br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu SPIDERNET Szczygłowski Michał do nieruchomości położonej w Częstochowie, w tym do posadowionego na niej budynku przy ul. Prusa 9.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla Sat-Mont-Service Jacek Mruk, Krzysztof Mruk sp. j.

  08 lutego 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu Sat-Mont-Service Jacek Mruk, Krzysztof Mruk sp. j. do nieruchomości położonych w Szczecinie.