Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje i wyniki konsultacji 2021

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla BOR-WAN Michał Paszkowski

  22 września 2021

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.154.2019, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla BOR-WAN Michał Paszkowski, do nieruchomości w miejscowości Borki przy ul. Wojska Polskiego 41.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla ISTS sp. z o.o.

  22 września 2021

  22 września br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla ISTS sp. z o.o. do nieruchomości i budynków w Krakowie przy ul. Gołaśka 43 i 43a, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla TELPOL Jerzy Krempa

  22 września 2021

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla TELPOL Jerzy Krempa do nieruchomości położonej w Chorzowie.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla PSSK sp. z o.o.

  21 września 2021

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.214.2020, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla PSSK sp. z o.o. do nieruchomości i budynku w Kiełczowie przy ul. Wrocławskiej 67 A, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla PSSK sp. z o.o.

  21 września 2021

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.21.2021 o ustalenie warunków dostępu dla PSSK sp. z o.o. do nieruchomości i budynku we Wrocławiu przy ul. Kruczej 6-8, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla  Koba sp. z o.o.

  20 września 2021

  20 września br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Siemiatyczach przy ul. Wysokiej 62, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.