Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje i wyniki konsultacji 2021

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o.o.

  13 września 2021

  13 września br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Siemiatyczach przy ul. 11-go Listopada 6, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o.o.

  13 września 2021

  13 września br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Siemiatyczach przy ul. 11-go Listopada 4, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla TONETIC GROUP S.A.

  09 września 2021

  9 września br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla TONETIC GROUP S.A. do nieruchomości i budynku w Radzyminie przy ul. Słowackiego, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla T-Mobile Polska S.A.

  09 września 2021

  9 września br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla T-Mobile Polska S.A. do nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Koszykowej 61, 61A, 61B, 63, 65, w tym do posadowionych na nieruchomości budynków.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla T-Mobile Polska S.A.

  09 września 2021

  9 września br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla T-Mobile Polska S.A. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Karczewskiej 18 w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla SAV sp. z o.o.

  08 września 2021

  8 września br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla SAV sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Białymstoku przy ul. Jurowieckiej 15, w tym do posadowionego na nieruchomości budynku.