Konsultacje i wyniki konsultacji 2021

 • Publiczna prezentacja założeń projektu SMJI

  29 lipca 2021

  W związku z planowaną realizacją projektu pn. „System Monitorowania Jakości Internetu (SMJI)”, Urząd Komunikacji Elektronicznej zaprasza wszystkich zainteresowanych na publiczną prezentację założeń projektu. Projekt planowany jest do realizacji w ramach działania 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Virtual Space Maciej Wasiuta

  29 lipca 2021

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.115.2020, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Virtual Space Maciej Wasiuta do nieruchomości położonej przy ul. Plejady 9 i 11 w Szczecinie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla T-Mobile Polska S.A.

  27 lipca 2021

  27 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie określenia   warunków dostępu T-Mobile Polska S.A. do nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 13.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla HomeNet Technologies sp. z o.o.

  27 lipca 2021

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.68.2020

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla T-Mobile Polska S.A.

  26 lipca 2021

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.49.2020, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla T-Mobile Polska S.A. do nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Pańskiej 73, w tym do posadowionego na niej budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Przed. Produkcyjno-Montażowego Urządzeń Elektrycznych TELPOL Jerzy Krempa

  26 lipca 2021

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.20.2019, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla TELPOL Jerzy Krempa do nieruchomości położonej w Dąbrowie Górniczej przy ul. Spisaka, w tym do budynku wznoszonego na tej nieruchomości, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.