Konsultacje i wyniki konsultacji 2021

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla  Koba sp. z o.o.

  16 listopada 2021

  16 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Siemiatyczach przy ul. Wysokiej 64, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku. 

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o.o.

  15 listopada 2021

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.215.2021, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. do nieruchomości i budynku w Siemiatyczach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Intelligent Technologies S.A.

  15 listopada 2021

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.208.2020, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Intelligent Technologies S.A. do nieruchomości i budynku w Warszawie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla W-EXPLORER sp. z o. o.

  10 listopada 2021

  10 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla W-EXPLORER sp. z o. o. z siedzibą w Rybniku do nieruchomości położonej w Bielawie przy ul. 1 Maja 34 w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku. 

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla T-Mobile Polska S.A.

  10 listopada 2021

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.51.2021, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla T-Mobile Polska S.A. do nieruchomości położonej w Kocierzewie Południowym nr 97, w tym do posadowionego na tej nieruchomości budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla E-nernet sp. z o. o

  09 listopada 2021

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dla E-nernet sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości położonej w Błoniu przy ul. Lesznowskiej 15 w tym do posadowionego na tej nieruchomości budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.