Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje i wyniki konsultacji 2022

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla T-Mobile Polska S.A.

  25 lipca 2022

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.137.2021 dotyczącej ustalenia warunków, na jakich T-Mobile Polska S.A. uzyska dostęp do nieruchomości położonej w Katowicach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla T-Mobile Polska S.A.

  25 lipca 2022

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.131.2021 dotyczącej ustalenia warunków, na jakich T-Mobile Polska S.A. uzyska dostęp do nieruchomości położonych w Gdańsku i w Łodzi.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla T-Mobile Polska S.A.

  22 lipca 2022

  22 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla T-Mobile Polska S.A. do nieruchomości położonej w Łodzi przy ul. Sacharowa 24-28, w tym do posadowionych na niej budynków, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla UPC Polska sp. z o.o.

  22 lipca 2022

  22 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla UPC Polska sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Odkrytej 26 i ul. Odkrytej (numery działek: 3/5 i 3/4).

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla ARTUR GRABIEC G.ART TECHNOLOGY

  20 lipca 2022

  20 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla ARTUR GRABIEC G.ART TECHNOLOGY do nieruchomości i budynku w miejscowości Piaseczno nr 139, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla T-Mobile Polska S.A.

  19 lipca 2022

  19 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla T-Mobile Polska S.A. do nieruchomości położonej w Poznaniu przy ul. Pleszewskiej 1, w tym do posadowionego na niej budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.