Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. poz. 928) w Urzędzie Zamawiającego obowiązuje procedura zgłoszeń wewnętrznych zawarta w zarządzeniu Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie ustalenia zasad dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej. Informacje w zakresie dokonywania zgłoszeń znajdują się na stronie https://bip.uke.gov.pl/zgloszenia-naruszenia-prawa/zgloszenia-wewnetrzne/

Zamówienia publiczne 2026

  • Ogłoszenie o zamówieniu nr BA.WZP.26.16.2026

    28 sierpnia 2026

    Przedmiotem zamówienia jest organizacja szkolenia stacjonarnego pt.: "Uprawnienia elektryczne G1 ekspolatacja i dozór" (dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu znamionowym do 1kV) wraz z egzaminami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ - OPZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ - Projekt umowy.

  • Ogłoszenie o zamówieniu nr BA.WZP.26.15.2026

    28 sierpnia 2026

    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania i rozwoju Systemu Punktu Informacyjnego do spraw Telekomunikacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Projektu umowy oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy.