Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. poz. 928) w Urzędzie Zamawiającego obowiązuje procedura zgłoszeń wewnętrznych zawarta w zarządzeniu Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie ustalenia zasad dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej. Informacje w zakresie dokonywania zgłoszeń znajdują się na stronie https://bip.uke.gov.pl/zgloszenia-naruszenia-prawa/zgloszenia-wewnetrzne/

Zamówienia publiczne 2026

  • Ogłoszenie o zamówieniu nr BA.WZP.26.16.2026

    28 sierpnia 2026

    Przedmiotem zamówienia jest organizacja szkolenia stacjonarnego pt.: "Uprawnienia elektryczne G1 ekspolatacja i dozór" (dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu znamionowym do 1kV) wraz z egzaminami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ - OPZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ - Projekt umowy.

  • Ogłoszenie o zamówieniu nr BA.WZP.26.15.2026

    28 sierpnia 2026

    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania i rozwoju Systemu Punktu Informacyjnego do spraw Telekomunikacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Projektu umowy oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy.

  • Ogłoszenie o zamówieniu nr BA.WZP.26.14.2026

    17 lipca 2026

    Przedmiotem zamówienia jest organizacja spotkania służbowego dla pracowników UKE dotyczącego omówienia planów budżetowych na lata 2026-2027 oraz realizacji zadań UKE w 2027r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załączniku nr 5 do SWZ – Projekt umowy.

  • Ogłoszenie o zamówieniu nr BA.WZP.26.13.2026

    14 lipca 2026

    Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania. Zamówienie zostało podzielone na 6 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).

  • Ogłoszenie o zamówieniu nr BA.WZP.26.12.2026

    26 czerwca 2026

    Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu Egeria 6.0. posiadanego przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy.

  • Ogłoszenie o zamówieniu nr BA.WZP.26.11.2026

    19 czerwca 2026

    Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania. Zamówienie zostało podzielone na 9 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).