Konsultacje i wyniki konsultacji 2020

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  08 stycznia 2020

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.78.2019, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości i budynku w Krakowie przy ul. Józefitów 10 w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Netia S.A.

  03 stycznia 2020

  3 stycznia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Netii S.A. do nieruchomości i budynków położonych w Poznaniu, znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Jeżyce" w Poznaniu, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  03 stycznia 2020

  3 stycznia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości i budynku położonego w Lublinie przy Alejach Racławickich 29A, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  03 stycznia 2020

  3 stycznia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości i budynku położonego w Lublinie przy Alejach Racławickich 29B, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.