Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konsultacje i wyniki konsultacji 2024

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Enter T&T sp. z o.o.

  25 stycznia 2024

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie nr DR.WWM.6171.15.2023 w przedmiocie ustalenia warunków dostępu dla Enter T&T sp. o.o. do nieruchomości i budynków położonych w Poznaniu, znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Wielkopolanka” z siedzibą w Poznaniu.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o.o.

  24 stycznia 2024

  24 stycznia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. do nieruchomości i budynków położonych w Białymstoku przy ul. Hetmańskiej, obręb ewidencyjny Marczuk, w celu zapewnienia telekomunikacji w tych budynkach.

 • Zawiadomienie w postępowaniu w sprawie uzgodnienia projektu decyzji Starosty Wadowickiego znak: NGK.6821.74.2022

  24 stycznia 2024

  Prezes UKE zawiadamia o przedłużeniu terminu załatwienia sprawy dotyczącej uzgodnienia projektu decyzji Starosty Wadowickiego znak: NGK.6821.74.2022, w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Enter T&T sp. z o.o.

  24 stycznia 2024

  24 stycznia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Enter T&T sp. z o.o. do nieruchomości i budynków położonych w Bydgoszczy, znajdujących się w zasobach Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Jedność” z siedzibą w Bydgoszczy, w celu zapewnienia telekomunikacji w tych budynkach. 

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Enter T&T sp. z o.o.

  24 stycznia 2024

  24 stycznia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Enter T&T sp. z o.o. do nieruchomości i budynków położonych w Poznaniu, oznaczonych adresami:

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Enter T&T sp. z o.o.

  19 stycznia 2024

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie nr DR.WWM.6171.76.2022 w przedmiocie ustalenia warunków dostępu dla Enter T&T sp. o.o. do nieruchomości i budynków położonych w Rzeszowie.