Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Konkursy 2020

 • Ogłoszenie wyników konkursu na wybór biegłego

  17 grudnia 2020

  Wyniki konkursu na wybór biegłego, który sporządzi dwie odrębne opinie w przedmiocie wartości rynkowej częstotliwości przeznaczonych na cele rozpowszechniania programów telewizyjnych w ramach pierwszego multipleksu (MUX1)

 • Ogłoszenie Prezesa UKE o konkursie na wybór biegłego

  01 grudnia 2020

  Ogłoszenie Prezesa UKE o konkursie na wybór biegłego, który sporządzi dwie odrębne opinie w przedmiocie wartości rynkowej częstotliwości przeznaczonych na cele rozpowszechniania programów telewizyjnych w ramach pierwszego multipleksu (MUX1)

 • Certyfikacja aplikacji do pomiaru jakości internetu

  27 listopada 2020

  26 listopada 2020 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej dokonał certyfikacji aplikacji natywnych na komputery z systemami operacyjnymi Windows oraz macOS pod nazwą PRO Speed Test udostępnione pod adresem https://pro.speedtest.pl, których dostawcą jest V-Speed sp. z o.o. z siedzibą w Obornikach Śląskich.

 • Wyniki konkursu na system pomiarowy jakości dostępu do internetu

  09 lipca 2020

  30 listopada 2020 r. kończy się okres certyfikacji mechanizmu badania jakości dostępu do internetu. Aby zapewnić ciągłość dostarc narzędzia dla użytkowników końcowych, Prezes UKE przeprowadził konkurs na wybór dostawcy certyfikowanego mechanizmu na kolejny dwuletni okres.

 • Konkurs na system pomiarowy jakości dostępu do internetu

  08 czerwca 2020

  W związku z nadchodzącym w tym roku końcem okresu certyfikacji działającego mechanizmu monitorowania jakości usługi dostępu do internetu, Prezes UKE ogłasza konkurs, którego celem jest wybór podmiotu mającego zapewnić system pomiarowy usługi dostępu do internetu na kolejne 24 miesiące, począwszy od 1 grudnia 2020 r.