Wyniki konsultacji WLR dla Długich Rozmów
02 lipca 2007
Opinie z konsultacji projektu decyzji w sprawie hurtowego dostępu do sieci TP dla Długich Rozmów S.A.
W dniach od 23 maja do 25 czerwca 2007 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne odnośnie projektu decyzji administracyjnej w sprawie z wniosku Długich Rozmów S.A. z siedzibą w Warszawie z dnia 12 marca 2007 r. o zmianę umowy o połączeniu sieci pomiędzy Długimi Rozmowami S.A. i Telekomunikacją Polską S.A. co do ustalenia warunków świadczenia usługi hurtowego dostępu do sieci telekomunikacyjnej Telekomunikacji Polskiej S.A. (usługa WLR).
W ramach przedmiotowego postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE wpłynęła opinia złożona przez Telekomunikację Polską S.A. z dnia 22 czerwca 2007 r. – wersja jawna oraz wersja zastrzeżona. Poniżej publikujemy w całości niezastrzeżone stanowisko Telekomunikacji Polskiej S.A.
Nadesłane stanowisko zostało włączone do akt toczącego się postępowania i obecnie jest przedmiotem analizy Prezesa UKE, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w ostatecznej decyzji administracyjnej.
Metryka ze strony archiwalnej
Autor informacji: | (Jacek Strzalkowski) / (2007-07-02) |
Udostępnienie informacji: | (Jacek Strzalkowski) / (2007-11-16 15:54) |
Ostatnia zmiana: | ( ) / (2011-08-16 10:23) |
Pliki do pobrania
Pobierz wszystkie załączniki
Podmiot udostępniający informację: | Urząd Komunikacji Elekronicznej |
Osoba odpowiedzialna: | Jacek Strzalkowski |
Osoba publikująca informację: | Archiwum UKE |
Data publikacji: | 19.09.2025 10:54 |