Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Orange Polska S.A.
10 stycznia 2017

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości przy ul. Szafirowej 23 w Lublinie, w celu zapewnienia telekomunikacji oraz umarzającej postępowanie w części dotyczącej ustalenia warunków dostępu do nieruchomości przy ul. Agatowej 11, 12, 17, 19 i Gościnnej 26 w Lublinie.
Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji:
- ustalającej warunki dostępu dla Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości (dalej "Nieruchomość”) w tym do posadowionego na Nieruchomości budynku (dalej „Budynek”) Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Szafirowej 23 w Lublinie, w celu zapewnienia telekomunikacji w Budynku;
- umarzającej postępowanie w części dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie do Nieruchomości, w tym do posadowionych na Nieruchomości budynków: Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Agatowa 11 w Lublinie, Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Agatowa 13 w Lublinie, Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Agatowa 17 w Lublinie, Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Agatowa 19 w Lublinie, Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Gościnna 26 w Lublinie, w celu zapewnienia telekomunikacji w ww. budynkach.
W dniach 28 listopada 2016 r. – 28 grudnia 2016 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej (dalej „Prezes UKE”) przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji w powyższej sprawie.
W ramach przedmiotowego postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE nie wpłynęły żadne stanowiska konsultacyjne.
Metryka ze strony archiwalnej
Autor informacji: | (Luiza Czyż-Trzcianowska) / (2017-1-10) |
Udostępnienie informacji: | (Wojciech Gunia) / (2017-01-11 11:55) |
Ostatnia zmiana: | (Monika Radecka) / (2017-02-16 11:01) |
Podmiot udostępniający informację: | Urząd Komunikacji Elekronicznej |
Osoba odpowiedzialna: | Luiza Czyż-Trzcianowska |
Osoba publikująca informację: | Archiwum UKE |
Data publikacji: | 19.09.2025 10:55 |