Wyniki konsultacji projektu decyzji dla gminy miasto Sosnowiec.
24 stycznia 2017

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę miasto Sosnowiec usługi dostępu do internetu bez pobierania opłat.
W dniach 21 grudnia 2016 r. – 20 stycznia 2017 r. Prezes UKE przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez gminę miasto Sosnowiec usługi dostępu do internetu bez pobierania opłat za pomocą hotspotu.
W ramach postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE wpłynęło w dniu 23 stycznia 2017 r. stanowisko Prezesa UOKiK z dnia 17 stycznia 2017 r. Stanowisko to zostało włączone do akt toczącego się postępowania i obecnie jest przedmiotem analizy Prezesa UKE, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w ostatecznej decyzji administracyjnej.
Metryka ze strony archiwalnej
Autor informacji: | (Luiza Czyż-Trzcianowska) / (2017-01-24) |
Udostępnienie informacji: | (Wojciech Gunia) / (2017-01-24 11:26) |
Ostatnia zmiana: | (Monika Radecka) / (2017-02-16 10:51) |
Pliki do pobrania
Pobierz wszystkie załączniki
Podmiot udostępniający informację: | Urząd Komunikacji Elekronicznej |
Osoba odpowiedzialna: | Luiza Czyż-Trzcianowska |
Osoba publikująca informację: | Archiwum UKE |
Data publikacji: | 19.09.2025 10:55 |