Wyniki konsultacji dla TP i TD
15 czerwca 2011
Stanowiska dotyczące projektu decyzji zmieniającej umowę o połączeniu sieci pomiędzy Telekomunikacją Polską SA a Telefonią Dialog SA w zakresie dochodzenia do symetrii stawek za zakańczanie połączeń w sieci Telefonii Dialog.
W dniach od 13 maja 2011 r. do 12 czerwca 2011 r. Prezes UKE przeprowadził postępowanie konsultacyjne odnośnie do projektu decyzji zmieniającej Umowę o połączeniu sieci z dnia 4 czerwca 2003 r., zawartą pomiędzy Telekomunikacją Polską SA a Telefonią Dialog SA, w zakresie dochodzenia do symetrii stawek za zakańczanie połączeń w sieci Telefonii Dialog.
W trakcie postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE wpłynęły opinie złożone przez:
- TP, pismem z dnia 10 czerwca 2011 r.,
- Telefonię Dialog, pismem z dnia 10 czerwca 2011 r.
Poniżej publikujemy stanowisko TP oraz wersję jawną stanowiska Telefonii Dialog.
Stanowiska te zostały włączone do akt toczącego się postępowania i obecnie są przedmiotem analizy Prezesa UKE, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w ostatecznej decyzji administracyjnej.
Metryka ze strony archiwalnej
Autor informacji: | (Anna Streżyńska) / (2011-06-15) |
Udostępnienie informacji: | (Anna Lewandowska) / (2011-07-15 14:38) |
Ostatnia zmiana: | (Anna Lewandowska) / (2011-07-15 14:38) |
Pliki do pobrania
Pobierz wszystkie załączniki Pobierz wszystkie załączniki w formacie .zip
Podmiot udostępniający informację: | Urząd Komunikacji Elekronicznej |
Osoba odpowiedzialna: | Anna Streżyńska |
Osoba publikująca informację: | Archiwum UKE |
Data publikacji: | 19.09.2025 10:55 |