Wyniki konsultacji dla INEA i TP
13 lipca 2010
Stanowisko konsultacyjne w sprawie zmiany umowy o połączeniu sieci w zakresie dostosowania stawek i opłat za usługi międzyoperatorskie do warunków określonych w Ramowej ofercie TP o dostępie telekomunikacyjnym.
W dniach 28 maja. - 28 czerwca 2010 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne odnośnie projektu decyzji administracyjnej zmieniającej Umowę o połączeniu sieci zawartą w dniu 8 października 2007 r. pomiędzy INEA SA z siedzibą w Poznaniu a Telekomunikacją Polską SA z siedzibą w Warszawie, w zakresie dostosowania stawek i opłat za usługi międzyoperatorskie do poziomu wskazanego w decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej z dnia 4 listopada 2008 r. (nr DRT-WOR-6062-3/06(219)), zatwierdzającej „Ramową ofertę TP o dostępie telekomunikacyjnym w zakresie rozpoczynania połączeń, zakańczania połączeń oraz hurtowego dostępu do sieci".
W ramach przedmiotowego postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE wpłynęła opinia złożona pismem z dnia 28 czerwca 2010 r. przez Telekomunikację Polską SA.
Poniżej publikujemy w całości nadesłane stanowisko.
Stanowisko zostało włączone do akt toczącego się postępowania i obecnie jest przedmiotem analizy Prezesa UKE, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w ostatecznej decyzji administracyjnej.
Metryka ze strony archiwalnej
Autor informacji: | (Krzysztof Dyl) / (2010-07-13) |
Udostępnienie informacji: | (Anna Stankowska) / (2010-10-20 12:29) |
Ostatnia zmiana: | (Anna Lewandowska) / (2011-05-13 15:15) |
Pliki do pobrania
Pobierz wszystkie załączniki
Podmiot udostępniający informację: | Urząd Komunikacji Elekronicznej |
Osoba odpowiedzialna: | Krzysztof Dyl |
Osoba publikująca informację: | Archiwum UKE |
Data publikacji: | 19.09.2025 10:55 |