Wyniki konsultacji dla firmy "Skrętka" Łukasza Piwowarczyka
24 listopada 2015

Stanowisko konsultacyjne dla firmy "Skrętka" Łukasza Piwowarczyka w sprawie dostępu do nieruchomości we Włoszczowie.
Informacja na temat konsultacji projektu decyzji w sprawie dostępu dla Łukasza Piwowarczyka, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ,,Skrętka” Łukasz Piwowarczyk do nieruchomości położonych we Włoszczowie przy:
- os. Armii Krajowej 1, 2, 3,
 - os. Broniewskiego 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23,
 - os. Brożka 11, 12, 15, 17, 25, 26, 27,
 - ul. Jędrzejowskiej 81b,
 - ul. Wiśniowej 13,
 
znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Lokator” we Włoszczowie, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach posadowionych na Nieruchomościach.
W dniach 20 października 2015 r. – 19 listopada 2015 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził
postępowanie konsultacyjneodnośnie do ww. projektu decyzji administracyjnej w sprawie dostępu dla Przedsiębiorstwa Wielobranżowego do Nieruchomości, znajdujących się w zasobach Spółdzielni, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach posadowionych na Nieruchomościach.
W ramach przedmiotowego postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE wpłynęło stanowisko złożone przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z dnia 17 listopada 2015 r. Powyżej wskazane stanowisko zostało włączone do akt toczącego się postępowania i obecnie jest przedmiotem analizy Prezesa UKE, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w decyzji administracyjnej.
Metryka ze strony archiwalnej
| Autor informacji: | (Luiza Czyż-Trzcianowska) / (2015-11-24) | 
| Udostępnienie informacji: | (Monika Lewińska) / (2015-11-24 14:51) | 
| Ostatnia zmiana: | (Monika Lewińska) / (2015-11-24 14:50) | 
Pliki do pobrania
Pobierz wszystkie załączniki
| Podmiot udostępniający informację: | Urząd Komunikacji Elekronicznej | 
| Osoba odpowiedzialna: | Luiza Czyż-Trzcianowska | 
| Osoba publikująca informację: | Archiwum UKE | 
| Data publikacji: | 19.09.2025 10:55 |