Wyniki konsultacji decyzji dla PTC na rynku 16
09 czerwca 2006
W dniach 27 kwietnia – 29 maja 2006 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne w sprawie projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie ustalenia, że na rynku świadczenia usługi zakańczania połączeń głosowych zgodnym z obszarem ruchomej publicznej sieci telefonicznej Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. nie występuje skuteczna konkurencja, wyznaczenia Polskiej Telefonii Cyfrowej sp. z o.o. jako przedsiębiorcy telekomunikacyjnego zajmującego znaczącą pozycję na tym rynku i nałożenia na tego operatora obowiązków regulacyjnych.
W ramach przedmiotowego postępowania konsultacyjnego do Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej wpłynęło 5 opinii złożonych przez:
- PTC Sp. z o.o.,
- Netia S.A.,
- P4 Sp. z o.o.,
- Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów,
- Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji.
Wszystkie nadesłane stanowiska zostały włączone do akt toczącego się postępowania i obecnie są przedmiotem analizy Prezesa UKE, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w ostatecznej wersji opracowywanej decyzji administracyjnej.
Metryka ze strony archiwalnej
Autor informacji: | (Jacek Strzałkowski) / (2006-06-09) |
Udostępnienie informacji: | (Jacek Strzalkowski) / (2006-11-24 11:57) |
Ostatnia zmiana: | (Artur Marek) / (2009-10-05 10:08) |
Pliki do pobrania
Pobierz wszystkie załączniki Pobierz wszystkie załączniki w formacie .zip
Podmiot udostępniający informację: | Urząd Komunikacji Elekronicznej |
Osoba odpowiedzialna: | Jacek Strzałkowski |
Osoba publikująca informację: | Archiwum UKE |
Data publikacji: | 19.09.2025 10:54 |