Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Wyniki konsultacji decyzji dla gminy miasta Wrocław

12305.jpg
W dniach 18 sierpnia – 17 września 2014 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne odnośnie projektu decyzji administracyjnej wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę miasto Wrocław usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat, za pomocą 267 hotspotów oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez gminę miasto Wrocław usługi dostępu do Internetu.

 

W ramach przedmiotowego postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE wpłynęły następujące stanowiska w sprawie:

  • w dniu 8 września 2014 r. opinia z dnia 29 sierpnia 2014 r. Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, zwanego dalej „Prezesem UOKiK”,
  • w dniu: 15 września 2014 r. (e-mail) i 17 września 2014 r. (drogą pocztową), opinia z dnia 15 września 2014 r. Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, zwanej dalej „PIIT”.

Stanowiska Prezesa UOKiK i PIIT zostały włączone do akt toczącego się postępowania i obecnie są przedmiotem analizy Prezesa UKE, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w ostatecznej decyzji administracyjnej.


Metryka ze strony archiwalnej

Autor informacji: (Renata Piwowarska) / (2014-09-19)
Udostępnienie informacji: (Monika Lewińska) / (2014-09-19 11:48)
Ostatnia zmiana: (Monika Lewińska) / (2014-09-19 11:48)

Pliki do pobrania

Pobierz wszystkie załączniki Pobierz wszystkie załączniki w formacie .zip

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elekronicznej
Osoba odpowiedzialna: Renata Piwowarska
Osoba publikująca informację: Archiwum UKE
Data publikacji: 19.09.2025 10:55