Wyniki konsultacji BSA dla Telefonii Dialog
22 kwietnia 2008
Stanowisko konsultacyjne dotyczące dostępu do lokalnej pętli abonenckiej w sieci TP S.A. dla Telefonii Dialog S.A.
W dniach 12 marca 2008 r. - 12 kwietnia 2008 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne odnośnie projektu decyzji uzupełniającej decyzję Prezesa UKE z dnia 9 listopada 2007 r. w sprawie zmiany Umowy o dostępie do lokalnej pętli abonenckiej poprzez dostęp do węzłów sieci telekomunikacyjnej na potrzeby sprzedaży usług szerokopasmowej transmisji danych (BSA), zawartej w dniu 24 października 2006 r. pomiędzy Telefonią Dialog S.A. z siedzibą we Wrocławiu i Telekomunikacją Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, w zakresie stosowania opustu hurtowego.
W ramach przedmiotowego postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE wpłynęła opinia Telekomunikacji Polskiej S.A. z dnia 10 kwietnia 2008 r.
Poniżej publikujemy w całości stanowisko TP S.A.
Stanowisko zostało włączone do akt toczącego się postępowania i obecnie jest przedmiotem analizy Prezesa UKE, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w ostatecznej decyzji administracyjnej.
Metryka ze strony archiwalnej
Autor informacji: | (Anna Lewandowska) / (2008-04-22) |
Udostępnienie informacji: | (Jacek Strzalkowski) / (2008-09-15 13:14) |
Ostatnia zmiana: | (Artur Marek) / (2009-10-09 11:25) |
Pliki do pobrania
Pobierz wszystkie załączniki
Podmiot udostępniający informację: | Urząd Komunikacji Elekronicznej |
Osoba odpowiedzialna: | Anna Lewandowska |
Osoba publikująca informację: | Archiwum UKE |
Data publikacji: | 19.09.2025 10:54 |