Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Komentarz do wyników konsultacji dokumentów przetargu 1800MHz

Komentarz do stanowisk nadesłanych w trakcie postępowania konsultacyjnego dotyczącego przetargu na dwie rezerwacje częstotliwości z zakresu 1710 - 1730 MHz i 1805 - 1825 MHz.

 

Załączony komentarz przedstawia stanowisko Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej do uwag i opinii, które napłynęły w trakcie postępowania konsultacyjnego, przeprowadzonego w dniach od 23 marca do 23 kwietnia 2007 roku dotyczącego przetargu na dwie rezerwacje częstotliwości, z których każda obejmuje 49 dupleksowych kanałów radiowych z zakresu 1710 - 1730 MHz i 1805 - 1825 MHz, na obszarze całego kraju, do wykorzystywania w publicznej sieci telekomunikacyjnej.

W komentarzu odniesiono się do przedstawionych Prezesowi UKE uwag i opinii. Poglądy znajdujące swoje odzwierciedlenie w kilku miejscach jednego stanowiska konsultacyjnego lub we wcześniej skomentowanych stanowiskach innego podmiotu, nie były komentowane powtórnie. Pominięto dłuższe wywody i polemiki ustosunkowując się do tezy, którą miały one uzasadniać.

W określonych w obwieszczeniu formie i terminie, do UKE wpłynęło siedem opinii w tym jedno zastrzeżone stanowisko, które zgodnie z art. 16 ust. 2 ustawy Prawo telekomunikacyjne nie podlegało ogłoszeniu i nie zostało objęte niniejszym komentarzem.

  

Pełna treść komentarza Prezesa UKE znajduje się w załączonym pliku.

  

Metryka ze strony archiwalnej

Autor informacji: (Jacek Strzalkowski) / (2007-05-17)
Udostępnienie informacji: (Artur Marek) / (2009-10-08 14:10)
Ostatnia zmiana: (Artur Marek) / (2009-10-08 14:10)

Pliki do pobrania

Pobierz wszystkie załączniki

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elekronicznej
Osoba odpowiedzialna: Jacek Strzalkowski
Osoba publikująca informację: Archiwum UKE
Data publikacji: 19.09.2025 10:54