Wyniki konsultacji projektu decyzji ws. odmowy ustalenia warunków dostępu do nieruchomości i budynku dla Krypton-Telesystemy
16 listopada 2020
Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji w sprawie odmowy ustalenia warunków dostępu do nieruchomości i budynku znajdujących się w Krakowie przy Placu Szczepańskim 8 dla Romana Gruszczyńskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Krypton – Telesystemy Roman Gruszczyński.
W dniach 7 października 2020 r. – 6 listopada 2020 r. Prezes UKE przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji w sprawie.
W ramach postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE wpłynęło stanowisko złożone przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, pismem z dnia 14 października 2020 r.
Stanowisko zostało włączone do akt toczącego się postępowania i obecnie jest przedmiotem analizy Prezesa UKE, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w ostatecznej decyzji administracyjnej.
Pliki do pobrania
Pobierz wszystkie załączniki
| Podmiot udostępniający informację: | Urząd Komunikacji Elektronicznej | 
| Osoba odpowiedzialna: | Dorota Gąsiorowska | 
| Osoba publikująca informację: | Przemysław Poznański | 
| Osoba modyfikująca informację: | Przemysław Poznański | 
| Data publikacji: | 16.11.2020 13:35 | 
| Data ostatniej modyfikacji: | 16.11.2020 13:48 | 
 
															 
																