Konsultacje projektu decyzji w sprawie odmowy ustalenia warunków dostępu do nieruchomości i budynku dla Krypton – Telesystemy

7 października 2020 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie odmowy ustalenia warunków dostępu do nieruchomości i budynku znajdujących się w Krakowie przy Placu Szczepańskim 8 dla Romana Gruszczyńskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Krypton – Telesystemy Roman Gruszczyński.

Konsultacje potrwają 30 dni.

Zgodnie z projektem decyzji Prezes UKE postanowił odmówić ustalenia warunków dostępu do nieruchomości i budynku.

Projekt decyzji wraz z uzasadnieniem publikujemy poniżej w załączonym pliku.

Zainteresowanych wyrażeniem uwag oraz opinii do projektu prosimy o składanie stanowisk na piśmie do Urzędu Komunikacji Elektronicznej na adres ul. Giełdowa 7/9, 01-211 Warszawa – z dopiskiem: „Stanowisko konsultacyjne dotyczące projektu decyzji w sprawie DHRT.WWM.6171.127.2018”.  

Wyniki konsultacji zostaną ogłoszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie UKE oraz na stronie internetowej BIP UKE.

Przekazując stanowisko w ramach konsultacji prosimy o przesyłanie pism w postaci dostępnego dokumentu PDF. W przypadku złożenia stanowiska w postaci papierowej prosimy o jego uzupełnienie w postaci dostępnego dokumentu PDF lub WORD lub innego edytora tekstu. Ułatwi to osobom z niepełnosprawnością wzroku odczytanie pisma przez programy asystujące. Z zasadami tworzenia dostępnych dokumentów mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Pliki do pobrania Pobierz wszystkie załączniki

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Osoba odpowiedzialna: Dorota Gąsiorowska
Osoba publikująca informację: Klaudia Kieliszczyk
Osoba modyfikująca informację: Klaudia Kieliszczyk
Data publikacji: 07.10.2020 15:30
Data ostatniej modyfikacji: 07.10.2020 15:36